AKIN ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

1983 yılında şahıs şirketi olarak, Türkiye Ankara’da kurulmuştur. 1994 yılının sonunda faaliyetlerine LİMİTED Şirketi olarak devam etmiştir. AKIN ailesi olarak hedeflerimize vaktinden önce ulaşmanın verdiği mutluluk ve hızla, müşterilerimizin siparişlerine daha iyi cevap verebilmek, daha rahat ve konforlu bir çalışma ortamı oluşturmak adına 2,000 m2 kapalı alanda hizmet vermekteyiz.

 

Sürekli değişen iç mekan, dekorasyon ve moda anlayışlarına uygun, birbirinden şık ve trendleri takip edip her zaman en şık, en güvenli, en sağlıklı ve dayanıklı mobilyaları üretmek için çabalamaktayız. Eviniz ve ofisinizde rahat etmeniz, hayat kalitenizi yükseltmeniz için tasarlayıp ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktayız.

 

 

 

Şirket politikamız gereği;

 

Ürünlerde Melamin Kaplama, Doğal Masif, Yonga Levha ve MDF kullanılmaktadır. AKIN ürünleri 2 yıl garantilidir. Ürünlerde kullanılan kenar bandı, menteşe, kulp, vida, ray ve bağlantı ekipmanları alanında uzmanlaşmış firmalardan tedarik edilmektedir. Tüm ürünlerin kalite kontrolü, ilgili birim tarafından düzenli olarak titizlikle yapılmaktadır. Satış sonrası hizmette her türden yedek parça ve servis konusunda gereken pratiğe ve hıza sahiptir.

Orman Ürünleri

Hırdavat Malzemeleri

Mobilya çeşitleri

Mebat

Akın orman Ürünleri Tüm Haklarını Saklı Tutar.

Akın orman Ürünleri Tüm Haklarını Saklı Tutar.

Akın orman Ürünleri Tüm Haklarını Saklı Tutar.